2007/2008 - Turnirji

27.festival mini Košarke v Slivnici
V soboto 31.05.2008 se je v Slivnici odigral 27. tradicionalni Festival mini košarke. Po petih letih se ga je zopet udeležila tudi ekipa KK Litija. Začetniki KK Litija so tekmovali v skupini A skupaj z Union Olimpijo A, Union Olimpijo B in OŠ Franca Lešnika Vuka iz Slivnice.

KK Litija so zastopali naslednji igralci:  ANŽUR Grega, PRIMOŽIČ Aljaž, PIRC Domen, ŠRAJ Tom, SAFIČ Sanil, PAVLIHA Nejc, ŠEPEC Lovro, STERLE Gašper, MANDELJ Matic, GOSPETI Urban in SKENDER Miha.
Ekipo sta vodila: ŠRAJ Rok in ISKRA Sebastjan

Rezultati tekem:

KK Litija : KK Union Olimpija B 26:18
KK Litija : OŠ F. Lešnik – Vuk 42:6
KK Litija : KK Union Olimpija A 37:38

 



10. Sončkov dan


V nedeljo 09.12.2007 se je v Novi Gorici odvijal 10. tradicionalni Sončkov dan.

Rezultati tekem:

Pionirji:

Litija : Klagenfurt - Celovec 47 : 27
Litija : Grosuplje 33 : 47
Litija : Portorož 47 : 29

KK Litija so zastopali: Kralj Klemen, Cvetežar Domen, Pavlin Andraž, Špan Jure, Balant Jure, Guskič Marko, Petrič Simon, Jere Aljaž, Tršelič Tilen, Kajtna Ambrož, Trplan Andraž in Bevc Timotej.

Mlajši pionirji

Litija : Janče 42 : 16
Litija : Radovljica 45 : 19
Litija : Domžale 59 : 18

KK Litija so zastopali: Burnič Denis, Auflič Tomaž, čurčevič Miloš, Paternoster Jan, Mandelj Matic, Gospeti Urban, Šraj Tom, Pirc Domen, Kolakovič Boris.

Začetniki:

Litija : ŠD Sonček 33 : 11
Litija : Stražišče 42 : 34
Litija : KŠ M. Primorac 50 : 26

KK Litija so zastopali: Anžur Grega, Cerar Tadej, Hodžič žan, Kastelic žan, Pavliha Nejc, Pirc Tadej, Safič Sanil, Skender Miha, Sterle Gašper, Šepec Lovro, Vizlar Lovro, Zavrl Bor, Matoz Gašper.

 

Turnir Izola pod Koši

 

Litijski pionirji so se  v soboto 15.9.2007 udeležili turnirja V Izoli. Igralci KK Litija so v finalu izgubili z ekipo KK Parklji Bežigrad (28:47) in osvojili drugo mesto.

 

Rezultati :
SKUPINA  A
Izola : Koš - KP 44:36
Sežana : Litija 9:62
Izola : Litija 43:49
Koš-KP : Sežana 41:31
Izola : Sežana 52:23
Litija :Koš-KP 63.29
ZA 3. MESTO:
Izola : Postojna 47:33
ZA 1.MESTO:
Parklji : Litija 48:28
.