2009 - NovaLiga - Začetniki

ZačetnikiKK Litija so v tekmovanju NovaLiga 2009 osvojili 7 mesto.

V ekipi KK Litija-začetniki so v NoviLigi 2009 sodelovali:


Anžur Grega, Cerar Tadej, Jesenšek Ian, Levec Matej, Korlat žak, Oštir žan, Pirc Tadej, Pavliha Nejc, Safič Sanil, Hodžič žan, Krafogel Urh, Bavdek Fedja, Valte David, Skender Matevž
Trener ekipe:   ŠRAJ Rok

Rezultati tekem:

Skupina C

KK Parklji : KK Litija 41:10 (17:2, 14:3, 10:5)
KK Litija: Cerar, Korlat (0:2), Pirc 3 (1:3), Levec, Anžur 4 (0:2), Pavliha, Hodžič, Bučar, Jesenšek, Oštir 3 (1:4), Safič (0:2)

KK Union Olimpija : KK Litija 79:13 (40:9, 25:0, 14:4)
KK Litija: Cerar 4 (4:4), Korlat 2, Pirc, Levec, Anžur 4, Pavliha 1 (1:2), Hodžič (0:2), Bučar, Jesenšek, Oštir 2, Safič

KK 2003 Logatec : KK Litija  20:32   (2:10, 10:10, 8:12)
KK Litija: Anžur 12 (0/1), Cerar 4, Jesenšek 2, Levec, Korlat 6, Krafogel, Safič 8.

Skupina 7-12 mesta

3.krog
Turnir se je odigral v soboto 04.04.2009 v Litija (Športna dvorana Litija)

KK LITIJA : KK TRIGLAV 21 : 36 (6:8, 6:14, 9:14)
KK LITIJA: Anžur 11(1:1), Pirc 1(1:2), Pavliha 7(3:6), Safič 2, Levec, Korlat, Hodžič, Jesenšek, Bavdek. Trener : Šraj

KK LITIJA : KK EPIC MISEL 37:31 (6:22, 13:4, 18:5)
KK LITIJA: Anžur 14 (2:5), Pirc, Pavliha 7(1:2), Safič 8, Levec, Korlat (0:2), Hodžič, Jesenšek(0:2), Bavdek, Cerar 8 (2:2).

4.krog
Tekma se je odigrala v soboto 09.05.2009 v Litija (Športna dvorana Litija)

KK LITIJA : KK STRAžIŠčE 23:39 (4:12, 9:16, 10:11)
KK LITIJA: Skender, Anžur 13(3:8), Cerar 2 (2:4), Pavliha 4 (0:6), Korlat, Hodžič (0:2), Bavdek 2, Jesenšek, železnik, Safič 2.

KK LITIJA : KK PLAMA PUR 39:45 (16:16, 15:17, 8:12)
LITIJA: Korlat 8, Anžur 14 (4:6), Pirc 2 (0:2), Pavliha 9 (1:2), Hodžič 2, Cerar 4, Bavdek,Krafogelj, Kastelic.

Zaključni turnir:

Za 7. mesto
Litija : Triglav     23 : 26
Litija: Mat. Skender, Cerar 2, Anžur 5, Pirc 2, Krafogelj, Pavliha 4, Korlat 2, Levec,Mi.  Skender 4, Jesenšek 4, Safič.
Triglav: Sušnik 6, Gantar 2, Močnik, Mediževac 4, Mitič 4, Fajfar, Hudovernik 6, Prevodnik 4, Vindišav, Nograšek 2, Tadič, Korenčan.

Končni vrstni red:
  1. Union Olimpija
  2. Parklji
  3. TCG Mercator
  4. Luka Koper
  5. Grosuplje
  6. Pivka
  7. Triglav
  8. Litija
  9. Plama Pur
  10. Epic Misel
  11. 2003 Logatec
  12. Stražišče
.