2010 - NovaLiga - Mlajši Pionirji

Ime Ekipe: KK Litija   -   Kategorija: 1998 (U-12)


STERLE GAŠPER, SKENDER MIHA, ŠEPEC LOVRO, PAVLIHA NEJC, ANžUR GREGOR, CERAR TADEJ, PREMK LEON, POVŠE ALJAž, BORIŠEK ROK, SAFIč SANIL, HODžIč žAN, KORLAT žAK, OŠTIR žAN, PIRC TADEJ, VIZLAR LOVRO
Trener ekipe: ISKRA Sebastjan

1.krog turnirjev U12 NL2010   - SKUPINA  B
Turnir se je odigral v nedeljo 06.12.2009 v Laškem (dvorana Tri lilije)   -   Organizator turnirja: KK Zlatorog

ZLATOROG : LITIJA 34:35 (8:12,6:14,20:9)
Zlatorog: Damiš,černak 2,Turnšek,črep,Klanjšek 5 (2/1),Medvešek 2,Blatnik 15 (2/1),Velikonja,Vrščaj 4 (2/0),Hrastelj 5 (6/3),Laznik,Sadar
Litija: Pirc,Strle 13 (5/1),Šepec 22 (7/3) 2×3,Gorišek,Cerar,Safič

ZAGORSKA DOLINA : LITIJA 51:21 (17:0,22:7,22:14)
Zagorska dolina: Jahn,Husičič 3 (2/1),Guzaj 15 (3/1),Vozel 7 (4/3),Grošelj 2,Pance 2,Bačič,Drnovšek,železnik 6,Kurtovič 2,Podpečan 1 (2/1),Kosin 13 (4/1)
Litija: Pirc 2,Sterla 8 (4/2),Šepec 11 (3/1),Gorišek,Cerar,Safič
2.krog razigravanja U12 NL2010 -   SKUPINA  B
Tekmi sta se odigrali v ponedeljek 12.04.2010 v Litiji (Športna dvorana Litija)   -   Organizator: KK Litija

LITIJA : VRHNIKA  38-49 (13-21,15-11,10-17)
Litija: Premk,Cerar,Sterle 10  2/4,Anžur 8  1/2  1X3,Šepec 18  2/2 2X3,Borišek,Pirc,Hodžič,Skender 2,Jesenšek,Korlat.
Vrhnika: Mahovlič Miha 5  1/2,Medmeš,Zadravec 4,Mahovlič Anže 16  2/2,Zobec 2,Trček Bajrik 4,Petrič 2,Kavčič,Drašler 9  1/2,čamernik 2,Mihelin 5  3/6.

LITIJA  :  PIVKA  20:0  b. b.

3.krog turnirjev U12 NL2010   - SKUPINA  B
Turnir se je odigral v nedeljo 07.02.2010 v Škofji loki   (dvorana OŠ Loka mesto) - Organizator turnirja: TCG Mercator

TCG MERCATOR : LITIJA 49:34 (23:15, 8:12, 18:7)
TCG Mercator: Fajfar ž., Bertoncelj 4, Fajfar L., Dumenčič 15 (1:2), Dagarin 4, Pečar 2, Jugovic, Sočak 24 (4:7), Rihtaršič, Koplan
Litija: Korlat, Sterle 12 (2:6), Anžur 1 (1:2), Šepec 13 (5:6), Borišek 4, Hodžič, Oštir 2, Skender 2, Jesenšek, Vizlar 

PARKLJI : LITIJA 76:17 (28:9, 30:4, 18:4)
Parklji: Šerič 13 /1x3/, Belingar 12 (2:2), Cor 5 (1:2), Rueh 8 (0:1), Eržen 8 (0:4), Kureš 12, Salmič, Došen 6, Draksler 12 (2:4)
Litija: Korlat, Sterle 2, Anžur 0 (0:4), Šepec 11 (2:4) /1x3/, Borišek, Hodžič, Oštir 2, Skender 2, Jesenšek, Vizlar

4.krog turnirjev U12 NL2010   - SKUPINA  B
LITIJA : GEOPLIN SLOVAN   30-61(04-19,15-16,11-26)
Litija: Safič,Pavliha,Korlat,Sterle 8 0/8,Anžur 2,Šepec 20 2x3 4/6,Levec,Pirc,Hodžič,Vizlar 1  1/2,Cerar 3  1x3.
Geoplin Slovan: Širovnik 8,Hribar,Miraovič,Šabič  2,Marcina,Kerič 21  1/1,Leskovar 6,Likar 4 2/2,Klanjšček 4 0/6,Krudenko 2,Macura 12,Škocič 2

Lestvica od 9 – 16 mesta

Ekipa Tekem Zmage Porazi Dane/Prejete Razlika Točke
1. POSTOJNA 11
7
4 347:386 -39 18
2. JANčE ENERGETIKA
11
6
5
375:322 +53
17
3. LITIJA
11
2
9
287:459 -172 13
4. ZLATOROG
11
2
9
275:432 -157 13
5. ZAGORSKA DOLINA
9
3
6
327:400 -73 12
6. VRHNIKA
9
2
7
222:394 -172 11
7. TCG MERCATOR
9
2
7
187:332 -145 8 (-3)
8. PIVKA 9
0 9
112:406 -294 7 (-2)


1.krog razigravanja U12 NL2010   - SKUPINA  B  (od 9 - 16 mesta)
Turnir se je odigral 29.03.2010 v Litiji (Športna dvorana Litija)   -   Organizator turnirja: KK Litija

LITIJA : POSTOJNA   24-46 (15-18,02,17,07-11)
Litija: Hodžič,Pavliha,Cerar,Sterle  0/4,Anžur 6  2/8,Šepec 18 2x3 4/5,Borišek,Korlat,Levec,Vizlar,Jesenšek,Safič,
Postojna: Stergar,čamdžič 12 2/4,Bajc,Pečar 2,Simčič,črnugelj,Pušonjič,Renko 10 0/1,Muhič 2,Kocman 13 3/4,Premrl 7 5/7.

LITIJA  :  JANčE ENERGETIKA  20-39 (03-14,05-16,12-09)
Litija: Hodžič,Pavliha 7 1X3,Cerar,Sterle 5 1/4,Anžur 4 2/4  2/8,Šepec 4 4/8,Borišek,Korlat,Levec,Vizlar,Jesenšek,Safič,
Janče Energetika:Vidic žiga 5 1/2,Peterka 2,Vidic žan 2,Ladjevec,Šteblaj 2,Hrovatič 13 1x3 2/3,Laznik 4,Rozman ,Pavlič 6 2/6,Novinec 5 1x3,Burja,Gršič

2.krog razigravanja U12 NL2010   - SKUPINA  B
Tekmi sta se odigrali v ponedeljek 12.04.2010 v Litiji (Športna dvorana Litija)   -   Organizator: KK Litija

LITIJA  :  VRHNIKA  38-49 (13-21,15-11,10-17)
Litija: Premk,Cerar,Sterle 10  2/4,Anžur 8  1/2  1X3,Šepec 18  2/2 2X3,Borišek,Pirc,Hodžič,Skender 2,Jesenšek,Korlat.
Vrhnika: Mahovlič Miha 5  1/2,Medmeš,Zadravec 4,Mahovlič Anže 16  2/2,Zobec 2,Trček Bajrik 4,Petrič 2,Kavčič,Drašler 9  1/2,čamernik 2,Mihelin 5  3/6.

LITIJA  :  PIVKA  20:0  b. b.

Finalni turnir - U12 - Pionirji

Kategorija: MLAJŠI PIONIRJI 1998 - Finalni turnir se je odigral 18.04.2010 v Postojni.

Tekma za 1. mesto
GROSUPLJE : GEOPLIN SLOVAN 52:53 (22:12, 15:21, 15:20)
Grosuplje: Sajovec 14, Kraljič 2, Mehle 12, Gabrijel 3, Nose, Jovič, Drole 3, Podvršnik 5, Polajžer, Bernjak, Zdešar 5, Ferkulj 8, Šeme. Trener: Hojč P.
Geoplin Slovan: Širovnik 8, Krupenko 3, Mirkovič 3, Maček, Kerič 27, Leskovar 2, Svetek, Klanjšček, Macura 6, Hribar, Škorič 1, Šabič 3. Trener: Brodnik M.

Tekma za 11. mesto ob 10.45 uri (Dvorana OŠ A. Globočnik)
LITIJA : ZAGORSKA DOLINA 33:38 (20:18, 9:7, 4:13)
Litija: Premk 4, Korlat 2, Sterle 8, Anžur 2, Šepec 6, Jesenšek, Hodžič 4, Skender 4. Trener: Zupan
Zagorska dolina: Jerin 2, Guzaj, Grošelj, Dušak 11, Pante, železnik 4, Vodiškar 11, Jahn, Kosin 9, Raspotnik 1.Trener: Bučalič

Končni vrstni red NoveLige za kategorijo pionirjev :
    1. GEOPLIN SLOVAN
    2. GROSUPLJE
    3. UNION OLIMPIJA
    4. PARKLJI
    5. TRIGLAV
    6. SAVA STRAžIŠčE
    7. LUKA KOPER
    8. JANčE ENERGETIKA
    9. POSTOJNA
    10. ZAGORSKA DOLINA
    11. LITIJA
    12. VRHNIKA
    13. PIVKA
    14. KŠ SIMON JENKO
    15. ZLATOROG
    16. TCG MERCATOR
.