Članska izkaznica 2016/2017

Kategorija: Arhiv novic Objavljeno: četrtek, 20 december 2018

POMAGAM LITIJSKI KOŠARKI

Spoštovani!

Košarkarski klub obstaja že 63 let in je eden najstarejših košarkarskih klubov v Sloveniji. Vseskozi smo v klubu posvečali veliko pozornost delu z mladimi. V delo mlajših kategorij je trenutno vključeno 120 otrok. Skupaj je v delo vseh selekcij od začetnikov pa do članov vključenih 150 igralcev in igralk.
V letošnji sezoni 2016/2017 bodo člani nastopali v 3. SKL, mladinci v 2. SKL, kadeti v 2. SKL, st. pionirji U15 v 2. SKL, ml. pionirji U13, začetniki U11 in U9 pa v 1. SKL.
V letošnji sezoni bomo v tekmovanju nastopali tudi z ekipama deklet v naslednjih kategorijah: U9, U11 in U13 1.SKL.
Uresničitev vseh zastavljenih ciljev in samo delovanje kluba pa je odvisno od denarnih sredstev, ki jih pridobivamo s pomočjo sponzorjev. Za izvajane celotnega programa (treningi, tekme, plačilo sodniških stroškov, oprema, ...) potrebujemo veliko denarnih sredstev, zelo veseli pa smo tudi materialnih prispevkov.


Vsak, ki bo pomagal klubu (minimalna donacija 15 EUR) bo prejel klubsko izkaznico.
Z izkaznico imate prost vstop na vse tekme KK LITIJA, možnost sodelovanja v nagradnih igrah, ki se bodo odvijale v polčasu članskih tekem in prost vstop na vse prireditve, ki bodo organizirane v okviru kluba.

V klubu si prizadevamo, da bi lahko naši člani tekom sezone koristili tudi druge ugodnosti.

Prosimo Vas in vas obenem vabimo, da v okviru vaših možnosti pomagate k delovanju kluba.

Članska izkaznica podjetja Članska izkaznica individualna Hvala in športni pozdrav,
Predsednik:
Mirko Kaplja l.r.