Ekipa KK Litija NovaLiga2010
 
ERAJAVEC  žan
FRIŠKOVEC  Miha
ZUPAN  Andraž
MARKELC  Rok
PRIMOžIč  Aljaž
JAKUPOVIč  Tilen Džan
ŠRAJ  Tom
GOSPETI  Urban
KALEM  Renato
PODBREGAR  žan
SEDEVčIč
ALEŠNIK
ŠEPEC  Lovro
STERLE  Gašper
SKENDER   Miha
Trener:  IBIŠI  Džemo
Finalni turnir se je odigral 27.03.2009 v Litiji


Rezultati tekem: 
FINALE:
UNION OLIMPIJA  :  POSTOJNA   62:48  (18:9, 14:11, 16:11, 14:9)

MVP finalnega turnirja:    FINGUST  Jaka (Union Olimpija)
NAJBOLJŠI strelec NoveLige: ERJAVEC žan      396 točk
NAJBOLJŠI izvajalec prostih metov:  ROžMAN   Aljaž    (85%)
Najboljši strelec trojk:  RUPNIK  Blaž   24 trojk 

Tekma za 3. mesto
LITIJA  :  JANčE ENERGETIKA  33:51  (10:13, 13:10, 8:12, 2:15)
Litija: Šepec, Sedevčič, Sterle, Gospeti, Jakupovič 5 (1:2), Podbregar, Šraj, Primožič 10(3:5, 1x3), Hofer, Erjavec 14 (3:8) . Trener: IBIŠI Džemo
Janče Energetika: Ocvirk, Hočevar 10 (2:2), Možina – Artač, žibert, Brodnik 14 (2:4), Skočir, Rugelj 2, Porenta, Kavaš 14 (3:5, 1x3), Delič 4, Drglin 5 (1x3), Pleško 2 (2:4).. Trener: BEZICA Jan

1. polfinale (1. – 4. mesta)
POSTOJNA  :  LITIJA  47:38  (15:7, 7:11, 9:10, 16:10)
Postojna: Vadnov 13 (3:3), čamčič 1 (1:2), Lovrinčevič, Mandič 10 (4:7), Rojko 13 (1x3), Kocman, Premrl, Šuvakič, Palčič 3 (1x3), žakelj, Inocente 5 (1:3). Trener: KOBE Miha
Litija: Šepec, Balant (0:2), Sedevčič, Sterle, Gospeti, Jakupovič 3 (1:2), Podbregar, Šraj, Primožič 11 (3:5), Hofer, Erjavec 24 (4:8). Trener: IBIŠI Džemo 

2. polfinale (1. – 4. mesta)
JANčE ENERGETIKA  :  UNION  OLIMPIJA  36:60 (8:26, 15:11, 9:11, 4:12)

Vrstni red:  1. UNION OLIMPIJA
2. POSTOJNA
3. JANčE ENERGETIKA
4. LITIJA 

2.krog razigravanja U14 NL2010 - Turnir se je odigrali 24.03.2010 v Ljubljani (Dvorana GIB na Drenikovi)
LITIJA : UNION OLIMPIJA   32:69  (5:18, 12:20, 8:13, 7:18)
Litija: Markelc 2 (2:2), Sedevčič, Šepec, Gospeti 2, Jakupovič, Podbregar, Šraj, Balant 10 (2x3), Hofer 2, Erjavec 16 (4:7).
UNION Olimpija: Jesih 11 (1:1), Troha 7 (1x3), Sajevic 1 (1:2), Dončič 8 (2x3, 2:2), Lazarevič 10 (2:2), Fingušt 8 (2:3), Kodrin 4, Vodopivec 2, Šiško  9 (1:1), Mencinger 2 (2:2), Stanovnik 2, Duralija 2.

1.krog razigravanja U14 NL2010 - Turnir se je odigral 08.03.2010 v Litiji (Športna dvorana Litija) - Organizator turnirja: KK Litija

LITIJA : JANčE ENERGETIKA  41:36  (13:9, 8:13, 11:10, 9:4)
Litija: Gospeti, Markelc, Sedevčič, Šepec, Hofer 2, Jakupovič 9 (3:4), Podbregar, Šraj, Primožič 9 (1:2), Friškovec, Erjavec 21 (5:12), Zupan.
Janče: Novinec, Hočevar 9 (1:2), Možina – Artač, žibert 6, Skočir, Rugelja 2 (0:2), Porenta, Lampe 2, Delič 4 (0:2), Drglin 12 (0:1), Ocvirk.

LITIJA : VRHNIKA   52:29  (16:7, 14:7, 16:4, 6:11)
Litija: Gospeti, Markelc 2, Sedevčič, Šepec, Hofer 2, Jakupovič 3 (1:3), Podbregar, Šraj 2, Primožič 20 (8:15), Friškovec, Erjavec 23 (1:6), Zupan.
Vrhnika: Mihalin, Mišič 6, Sedej 2, Mahovlič, Habat 4, Petrič 5 (1:3), Kovačevič 7 (1:2), Kuntarič 4, železnik 1 (1:2), Novak, Kos.
 

Skupina A (1-8 mesta)
Ekipa Tekem Zmage Porazi Dane/Prejete Razlika Točke
1. UNION OLIMPIJA 15 15 0 1035:505 +530 30
2. POSTOJNA 15 14 1 911:635 +276 29
3. PARKLJI 15 12 3 873:516 +357 27
4. LITIJA 15 10 5 754:577 +177 25
5. JANčE ENERGETIKA 15 10 5 812:650 +162 25
6. KOMENDA 15 10 5 838:632 +206 25
7. VRHNIKA 15 8 7 824:739 +85 23
8. SAVA STRAžIŠčE 15 9 6 697:604 +93 23 (-1)


6.krog turnirjev U14 NL2010 - Turnir se bo odigral v soboto 09.01.2010 v Litiji (dvorana Gimnazije Litija) - Organizator: KK Litija

LITIJA : ZAGORSKA DOLINA   21:36  (4:9, 7:12, 4:6, 6:9)
Litija: Sterle, Šepec 2, Jakupovič 5 (1:1), Podbregar 3 (1:2), Šraj, Primožič 2 (2:6), Erjavec 10 (2:4), Gospeti, Zupan.
Zagorska dolina: Omahne, Curtič 4, Kadunc 10, Pavšek, Mlakar 6, Štibernik 6 (0:1), Klopčič, Martinčič 10 (0:2, 2x3).

4.krog turnirjev U14 NL2010 - Turnir se bo odigral v ponedeljek 01.02.2010 v Litiji (ŠD Litija) - Organizator: KK Litija

LITIJA : DOMžALE  B  61:10  (16:2, 22:2, 4:4, 19:2)
Litija: Šepec 6 (2:3), Markelc 6 (0:4), Friškovec, Sterle, Gospeti, Jakupovič 12 (0:2), Podbregar 4, Šraj 3 (1:4), Primožič 13 (1:4), Zupan, Erjavec 19 (1:1).
Domžale B: Mazgon 4 (2:6), Košir 4 (0:4), Steiner, Klavžar, Repnik, Radovič, Rode, Bratec 2, Juhant, Vesel, Božjak, Osolin, Delčanovič, Prinčič, Kiler.

LITIJA : TINEX MEDVODE  74:36  (22:15, 25:2, 14:3, 11:16)
Litija: Šepec 2, Markelc, Friškovec, Sterle, Gospeti, Jakupovič 3 (1:2), Podbregar, Šraj 3 (1:2), Primožič 23 (5:7), Zupan, Erjavec 43 (2:5).
Tinex Medvode: Grilj 2, Luštrek 2, Starman 1 (1:2), Štirn, Bečan 19 (0:2), Herceg, Jenko (0:2), žaubi, Kristan 4 (2:4), Kozamernik (0:2), Kos, Martič 8 (2:5).

3.krog turnirjev U14 NL2010 - Turnir se bo odigral v soboto 09.01.2010 v Litiji (dvorana Gimnazije Litija) - Organizator: KK Litija

LITIJA : ZLATOROG  42:38 (11:8, 9:11, 9:10, 13:9)
Litija: Sterle, Šepec, Jakupovič 4 (0:1), Podbregar, Šraj, Primožič 5 (1:2), Erjavec 30 (2:5), Gospeti 3 (1X3), Zupan.
Zlatorog: Ledl, Pungeršek, Zupanc 23 (1:6), Stanič 3 (0:2), Jamšek 10 (2:4), Sojč, Smogavec (0:2), žikovšek 2 (2:2), Blatnik, Zalokar.  

LITIJA : SAVA STRAžIŠčE  40:43  (13:17, 9:2, 12:8, 6:16)
Litija: Sterle, Šepec 3 (1X3), Jakupovič 2, Podbregar, Šraj, Primožič 10 (2:6), Erjavec 25 (3:6), Gospeti, Zupan
Sava Stražišče: Primc, Bešter 19 (4:7, 1X3), Rožman, Krištofelc, Preradovič 2, Pirnat, Tavčar 4 (2:2), Jazbec 7 (1:1), Nastran 3 (1x3), Košir 2, Kern 6, Gantar.

3.krog turnirjev U14 NL2010 - Turnir se je odigral v soboto 19.12.2009 v Litiji (Športna dvorana Litija) - Organizator: KK Litija

LITIJA : KOMENDA  47:37  (8:13, 10:9, 19:5, 10:10)
Litija: Sterle, Markelc 2, Sedevčič, Šepec, Friškovec, Jakupovič 13 (1:2), Podbregar, Šraj, Primožič 5 (1:2), Erjavec 27 (7:12), Gospeti.
Komenda: Lah ž. 7 (1:2), Klobučar 1 (1:2), Prašnikar, Rebol 2, Osolnik, Ulčar, Lah P. 6 (0:2), Uranič, Rems 5 (1:1), Urbanija, Zorman 16.

LITIJA : PARKLJI  29:44  (8:14, 8:13, 0:11, 13:4)
Litija: Sterle, Markelc (0:2), Sedevčič, Šepec, Friškovec, Jakupovič, Podbregar, Šraj, Primožič 12 (5:6, 1x3), Erjavec 17 (5:13), Gospeti.
Parklji: Debelak, Pikl 4, Bajrič 9 (3:4), Vrhunc 8 (2:2), Hren 2, Savič 2, Prijatelj, Vrhunc 11 (1x3), Zatkovič 7 (1:2), Novak, Markič

2.krog turnirjev U14 NL2010 - Turnir se bo odigral v soboto 30.01.2009 v Litiji  (Športna dvorana Litija) - Organizator turnirja: KK Litija

LITIJA : SIMON JENKO  58:41 (7:12, 15:9, 14:14, 20:6)
Litija: Sterle, Markelc 2, Šepec 6 (2x3), Friškovec, Jakupovič 6, Podbregar, Šraj, Primožič 14 (2:7), Zupan, Erjavec 30 (4:6).
Simon Jenko: Križaj, Kmetič 10 (2x3), Krč, Merlak, Kern 10 (0:1), Kuralt 13 (1:2), Martinovič 6 (2:4), Perne, Matjašič, Gregorič 2.

LITIJA : SANI BEčIROVIč  61:27  (10:7, 17:6, 17:10, 17:4)
Litija: Sterle (0:2), Markelc 2, Šepec 2, Friškovec, Jakupovič 12, Podbregar 3 (1x3), Šraj, Primožič 12 (2:3), Zupan, Erjavec 30 (6:9).
Sani Bečirovič: Škrbič 7 (1x3), žolger, Lučič – Šrajer 4, Rotman 2, Rožanc 2, Pluščec 6 (0:2), Levačič, Gostenčnik 2, Weingerl 4, Mlakar.